česky / english

II. interní gastroenterologická klinika LF UK a FN Hradec Králové

 
Vyhledat   Skip Navigation LinksÚvodní strana
Endoskopie Lůžkové oddělení Kontakty
Endoskopie Lůžkové oddělení Kontakty
Endoskopický atlas Výuka a výzkum Odkazy
Enodoskopický atlas Výuka a výzkum Odkazy

Kontakty na revmatologické poradny: 

Dr. Bělobrádková - 49 583 4726 nebo martina.belobradkova@fnhk.cz

doc. Bradna - petr.bradna@fnhk.cz

doc. Soukup - 49 583 3811 v pondělí 12,00-15,00 nebo tomas.soukup@fnhk.cz

Dr. Tomš - jan.toms@fnhk.cz, 49 583 4760 ve St 8,00-12,00 
 

Kontakty na gastroenterologickou poradnu:

49 583 3711.

 

II. interní gastroenterologická klinika Lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Hradec Králové poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro gastroenterologické, hepatologické a revmatologické pacienty. Gastroenterologie a revmatologie má dvě standardní oddělení (využívá také lůžkový fond JIP III. Interní gerontometabolické kliniky), pracoviště digestivní endoskopie, všeobecnou interní a gastroenterologickou ambulanci, specializované gastroenterologické, hepatologické a revmatologické poradny a pracoviště neinvazivní gastroenterologické a hepatologické diagnostiky. Ambulantní část revmatologie je vybavena přenosným UZ přístrojem k vyšetření kloubů a kapilaroskopem.

 Výzkum a výuku v oboru revmatologie zastřešuje subkatedra revmatologie jako součást Katedry interních oborů LF UK v Hradci Králové. Úzce spolupracuje s imunologií a alergologií, ortopedií a rehabilitační klinikou, pneumologií, oftalmologií, stomatologií, neurologií a s většinou komplementových pracovišť FN.

 Subkatedra gastroenterologie LF UK v Hradci Králové patří mezi největší v rámci Katedry interních oborů LF UK. Představuje svou problematikou mimořádně velký přesah do dalších disciplin, jako jsou chirurgie, onkologie, biochemie a metabolismus, imunologie, diabetologie, endokrinologie a řada dalších.

 Pracovišti je ministrem zdravotnictví ČR přiznán statut akreditovaného pracoviště pro postgraduální výchovu v oboru revmatologie a gastroenterologie pro lůžkovou i ambulantní část specializační přípravy k atestačním zkouškám v obou oborech. 

e-mail: info@kcvl.cz                            Správce obsahu: MUDr.Ilja Tachecí                                Zpracování a hosting: MultiMedia SoftWare